Katre org Texases w09

Week 9 newsletter

 

Reedikul oli see nadal ühel paeval väga hull paduvihm, mis algul ära ehmatas. Kuna pidi ikka järgmise ukse peale koputama, siis mõtles et kui väga kiiresti jookseb, siis väga märjaks ei saa. Tuul oli kahjuks vastu, mis tähendas et kohe peale autost välja tulemist oli läbimärg . Õnneks peale seda oli kohe kergem tööd teha, sest enam märjemaks ei olnud enam puht füüsiliselt võimalik.

 

Annamarial hüppas üks suur koer autosse kui ta hakkas ära minema ja siis nad vanaemaga 5 minutit ajasid seda koera autos taga kuna ta hüppas koguaeg edasi tagasi autos taha ja ette.

 

Kärt istus eestlastega maas.

 

Lisete tegi ühele isale uksel demo ja küsis seejärel referraleid, et kellega ta peaks veel siin tänaval rääkima. Mees nimetas kõik teised pered tänaval ära aga oma kõrvalnaabri jättis nimetamata. Küsis siis selle kohta, et kas minna sinna või mitte. Tuli välja, et naaber on hetkel hõivatud kosmoses olemisega, seega teda järgmise poole kuu jooksul kätte ei saa.

 

Esmaspäeval Katret folodes kirjutas Liisile ühe kliendi sõbranna, tahtis osta samu raamatuid, mis ta sõbrannagi. Polnudki folodes nullipäev

Neljapäeval turfi sõites ja just endale motiveerivaid asju kõvasti välja hüüdes, et “ole olevikus ja ole tänulik kõige üle” jne sai Liisi autolt löögi. Sai täpselt esisillaga vasaku jala pihta, õnneks oli tal kiiver peas, mis päästis kõige hullemast. Töötasin edasi, sest luumurdu polnud ja jalg lihtsalt valutas. Ütlesin, et pole EMO’sse vaja. Aga töötades 8:36-14:00 läks jalg nii paiste ja valusaks, et ei saanud enam istuda ega astuda literally. Läks siis ühe pere juurde, kes ta koju viisid ja läks hostisaga EMO’sse. Tehti x-rayd jne, õnneks katki midagi pole, aga sidemetega midagi ja kõhrega jms. Aga pole hullu, shit happens ja elu läheb edasi! Esmaspäeval uue hooga edasi, woopwooop

 

Kertul oli ühe hiinlasega sitdown ja siis kui see lõppes siis avastas et üks mega paks kass oli tema koti peale magama läinud.

 

Krisettel ostis purjus ema raamatuid ja andis pudeli sangriat kaasa.

 

Maris on lihtsalt nii kõva tegija, et selles asemel, et katkist rattarehvi parandada, läks ta lihtsalt Walmarti ja ostis uue ratta 🙂

Pühapäev oli ülikõva kuna käisime lasertagi mängimas ja võtsime tiimi, et ka seal mängivad lapsed maha tulistada 😀 Saime täitsa hästi hakkama.

2017 Katre w09 22017 Katre w09 1

Advertisements