Allar Tederi org Illinoisis w01

Tsau kodused!

Esimene nädal on ametlikult läbi. Ära tegime! Väga kõva!
Kõik tegid tublilt tööd ja tegid algust heade harjumuste kasvatamisega, pühapäeval tunnustasime kõiki tublisid:

  • kõige rohkem inimesi nägi KARL 👌🏻👏🏻👆🏻
  • kõige rohkem näitas raamatuid KERLI 📚📖🍤
  • kõige rohkemate emmedega istus maha HANNA 👩🏻‍⚕️👩🏼‍🌾👩🏽‍💼
  • kõige rohkem veebilehti ja äppe müüs MARK 📲🖥

Quincy poistel on nüüd päris oma kodu! Noored sättisid end ilusti riide, et kirikusse pere otsima minna. Juhtus nii, et Maigu maandus 47. aastat abielus olnud paari ukse taha, kes olid mõned aastad tagasi Eesti poisse võõrustanud. Vastutulelik paarike võttis kutid meeleldi vastu. The Quincy Boys elab suures villas ja on tänulikud neile sülle kukkunud tõelise luksuse üle. Basseinitiirud tehtud, nüüd on üle vaid uuel nädalal tõestada, et nad on oma elukoha väärilised.

Ka kõik teised on põnevil, sest juba homme on ees uus nädal ja uued võimalused. Seniks aga eelmise nädala tipphetked.

NÄDALA UDU: Elas kord üks Lauri. Ühel hommikul võttis ta koti ja läks tööle. Kotis oli ainult iPad ja lasteraamat. Vaatamata puudulikule varustusele oli see seni Lauri parim päev – mees teab, mis teeb!

NETIAJASTU TRAGÖÖDIA: Rainer on hea müügimees. Aga nagu vanakoolimehed armastavad öelda: tehnika veab alati alt. Nii ka seekord – nii kui “asjaks läks”, pani iPad pillid kotti. Vähemalt sai Rainer kinnitust, et midagi teeb ta õigesti.

VILISTLANE: Eeva leidis üles vilistlase. Teise päeva viimane uks sattus olema üks endine raamatumüüja, kes oli teinud ühe suve Georgias! Vilistlased on alati parimad inimesed, keda kohata, sest nad saavad 100% aru, mida sa tunned ja nendega on lihtne ühele lainele saada. Parim viis päev lõpetada.

FLINTSTONIA: Miks on väikesed lapsed armsad?
“I am from Estonia!”
“Mommy, is that where the Flintstones live?”

LIHTSALT SITT PÄEV: Ütlen etteruttavalt ära, et tegelikult oli Allaril ja Raineril täitsa hea päev. Nii hästi ei läinud aga ühel empsidest, kelle juurde nad külla jõudsid. Ema oli raamatutest nii vaimustuses, et ei pannudki tähele hädas võsukest, kes oma number kahe salaja terrassile poetas. Arvate, et mapp jäi puhtaks? Shit happens!

Hakkliha ja midaiganes! Olge tublid! Kallistame teid kõvasti ja paneme nii hullu, et järgmine nädal lahedate lugudega tagasi olla! ❤️

Jätame fototõestust ka 🙂

 

Advertisements