Krisette Kollingu org Alaskal w02

Week 2! Vahvad seiklused sellest nädalast:

Maris: minu esmaspäeva hommik algas väga rõõmsalt, sõitsin söögikohta, laulsin ja tegin selftalki. Sòin kõhu ilusti täis ja ütlesin Krisettele et teem exexi ära ja ma lähen siis tööle. Astusin söögikoha uksest välja ja ohho mul oli ratas ära varastatud. Mõtlesin et mis ma siis teen, Krissu viskas mind hostfamily juurde ja laenasin meilt ratta ja saingi edasi töötada.

Kaspar: Juhtus selline lugu, et kohtasin isa, kel oli maja katusel 10 põdrasarvepaari. Andis kaasa põdralihast hotdogivorsti! Sain teada, et alaskal on 4 aastaaega: juuni, juuli, august ja talv.

Heindrich: sõitsin vihmas ringi, ise läbimärg. Papi sõidab autoga minu kõrvale samal ajal kui ma tee ääres järgmist maja kaardilt otsi. Papi ütleb mulle, “I still dont get what exactly is that you are doing”. Järgneb slicky näitamine ning seletamine, et ma bookguy. Vennale hakkab kohale jõudma vaikselt ning ütleb siis mulle, et ma tundusin nagu crackhead talle, kuna sõidan läbimärjana majade vahel vihmaga ringi ning piilun maju…

Kertrud: Perega maas istudes vedas üks kutsikas kõik mu asjad laiali nii, et manseda ei märganud ja pärast otsisin oma asju koos perega.

Kertu:Koputasin uksele ja mõtlesin oma asju. Järsku nägin eemal puude juures miskit liikumas. Ja liikuv objekt oli KARU. Neljas päev alaskal ja juba kohtasingi karu õnneks karul olid ka oma karu tegemised teha ja ta läks oma teed.

Mihkel: Olin ühe vanaemaga uksel rääkimas ja jõudsime sit downi. Võtsin raamatu ja slicki välja ja tegi kõik müügikõne minu eest ära ja tõi välja asju mida ma veel ise polnud märganudki. Vahel rääkis ta mulle kaks lugu eestist või lätist ja muvanematest mis pani mind peaaegu nutma. How the hell nagu 😀

Krisette: mul turfis juba 3 päeva jookseb põder ringi pojaga. Vahest ei saa koputada, sest istuvad ukse ees 😀

Advertisements