Karel Tiigemäe org Idahos w04

Hei, armsad!
Juunikuu on läbi. Meil on veel ainult 8 pühapäeva jagu uudiskirju jäänud ja juba olemegi tagasi teie juures.
Nagu ikka, jagati tänaselgi päeval tublimatele auhindu. Seekord pühendati need esimest suve töötavale värskele kaadrile.
Parima nädala tegid ühikutes Kätlin ja Virko.
Virko on töökas ja tegi sel korral ka kõige enam töötunde.
Kõige rohkemate perede ustele koputas Anne-Mai. Lisaks näitas ta sel nädalal raamatuid kõige enamatele peredele ja istus kõige rohkematega ka maha.
Enim online ühikuid registreerisid sel nädalal esimese suve tudengitest Virko ja Anne-Mai. Mitte küll palju, aga asi seegi.
Kogu meeskonna peale tegid oma parima nädala peredega maha istudes ja vesteldes Johan ja Andre.
Kristi tegi parima nädala peredega ustele koputamises. Karel näitas suurepärast sooritust meeskonna eestvedamises ja juhtimises.
Esimese kuu kokkuvõtteks võib öelda, et oleme üsna hästi süsteemiga kohanenud. Oluline on fookuses püsida, järjepidevus viib sihile ja tugeva meeskonnana viime alustatu lõpuni. Kolmandik suvest on läbi ja eesmärkide saavutamiseks on vundament laotud.
Per aspera ad astra!
 
Et pühapäevadel teeme alati midagi lõbusat, käisime kogu tiimiga täna Boise’i külje all asuvas veekogus suplemas ja palli mängimas. Ilm on siin super – soe ja päikesepaisteline. Neljapäeval tõotab ilm peaaegu keemagi minna – prognoositakse 99 kraadi! Püüame siis ise al dente valmidusastme saavutada – mitte liiga pehmeks keeda ega ka liiga kõvaks jääda.
 
Tutvustame teile ka oma uut tiimiliiget – Michaelit. Nagu nimigi ütleb, on tegemist kohaliku Mihkliga. Põhiliselt töötab ta koos Andrega, hoiab tal meeleolu üleval ja pakub niisamagi seltsi. Et Johani ja Andre peakorteris kolmele ruumi pole, elab ta Andre autos. Poisid jagavad teineteisega kõike – toitu, autot, helgemaid ja raskemaid hetki. Ühel hommikul kui Andre autosse istus, oli Michael Andre teadmata pool küpsisevarudest tühjendanud. Sellised hetked panevad poiste sõpruse küll proovile, aga tavaliselt lepivad nad üsna kiiresti jälle ära. Muide, jätsime vist mainimata, et Michael on tegelikult halli karvkatet kandev neljajaglne sabaga tegelane. Üheskoos moodustavad nad tugeva tiimi.
Muidu ootame pikisilmi juba 4. juulit. Ameeriklastel on siis suur pidupäev – iseseisvuspäev. Kui te vaid näeksite, missuguseid pidupäeva eritooteid siin Walmarti riiulitelt leida võib – lipuvärvides Oreo küpsiseid, M&M komme, hommikuhelbeid ja mida kõike veel …  Kohalikudki on ootusärevust täis. Nende jaoks on see vaba päev. Meie saame sel päeval tööle minna, raamatuid müüa ja näha, kuidas riigipüha perekeskis tähistatakse. Saab põnev olema!
Lisame mõned pildid ka siia kirja lõppu. Selleks korraks aga kõik, meie täname!
Armastusega
Andre, Anne-Mai, Johan, Karel, Kristi, Kätlin ja Virko
2018 Karel w04 Päikeseloojang kõrbes 22018 Karel w04 Meie essa kodu2018 Karel w04 Lammas Coco2018 Karel w04 Kellegi kodu2018 Karel w04 22018 Karel w04 32018 Karel w04 1
Advertisements