Karel Tiigemäe org Idahos w06

Heihopsti!
Jälle nädal pühapäeva veerenud. Suve selgroog on tänasega murtud.  Nüüd on alles veel Fantastiline viisik: Karel, Kristi, Johan, Andre ja Anne-Mai. Virko jaoks jäi möödunud nädal raamatupõllul viimaseks.
Sellel korral pälvis auhinna pikimate töötundide eest Andre. Kõige rohkematele uksekelladele vajutas Anne-Mai. Tema näitas ka raamatuid kõige enamatele peredele. Sitdown guru auhinna sai seekord Johan. Lisaks registreeris ta sel nädalal ka kõige enam online toote kasutajaid. Apple’i kella loosis osalevad sel nädalal Johan, Andre ja Kristi. Müügis tegid oma parima nädala Johan ja Andre. Karel teenis sel nädalal Monkey auhinna. Selle saab tavaliselt see, kes seisab nädalas silmitsi kõige rohkemate väljakutsetega. Küll me oleme ikka tublid!
Nagu eelmises kirjas mainitud, toimus sel nädalal võistlus suurima sitdownide arvu peale. Eesmärk oli istuda maha ja näidata raamatuid niipaljudele peredele kui võimalik. Stardijoonele asusid kolm tiimi. Võistlus keris eriti pingeliseks just nädala teises pooles, kui esimest ja teist kohta eraldas vaid üks sitdown.Lõpptulemuse selgitamiseks läks tarvis fotofinišit. Pjedestaali madalaimal astmel seisis seekord Karel. Naiskond koosseisus Anne-Mai ja Kristi pidid leppima teise kohaga. Neil oli keskmiselt 10,1 sitdowni päevas. Kulla tõid koju Andre ja Johan – 11,2 sitdowni päevas. Karikaks oli kolm vahukoorekooki, millega võitjad kaotajate näod kokku määrisid.
Tänase päeva veetsime Johani ja Andre juures, kus pererahvas valmistas meile hamburgereid ja kartulisalatit. Et poisid elavad maal, algas tänane koosolek lehmade karjatamisega. Need tegelased olid aiast plehku pannud. Maaelu rõõmud!
Muide, Kristi ja Anne-Mai kolivad täna õhtul Moskvasse.
«V Moskvu, v Moskvu! » nagu Tšehhovi kolm õde, kes ihkasid Moskvasse parema elu peale. Ei, nad ei lähe Venemaale raamatuid müüma, vaid hoopis Idaho põhjaossa, linna nimega Moscow. Uus ja huvitav! Muljetame juba järgmisel korral.
Selleks korraks kõik, järgmisel pühapäeval jälle!
Kristi, Anne-Mai, Karel, Andre ja Johan
2018 Karel w06 52018 Karel w06 12018 Karel w06 22018 Karel w06 32018 Karel w06 4