Karel Tiigemäe org Idahos w09

Tere rahvas!
Meil on teile taaskord uudiseid!
Sellenädalased auhinnad:
Pikim tööpäev Anne-Mai
Callmaster Anne-Mai
Enim raamatute näitamisi Andre
Sitdown guru ehk enim peredega mahaistumisi Johan
Enim online toote registreerimisi Johan
Aplaus!
Tänase kokkusaamise korraldasime IHOP pannkoogisöögikohas. Üks ports üle 1000 kalori, pole paha! Rohke energiaga järgmisele nädalale vastu. Peale tugevat hommikusööki läksime laserpüssidega mängima. See oli lõbus!
Mõned huvitavad juhtumised sellest nädalast.
Karel koputas ühe ema uksele, kellel oli hirmsasti kiire, sest koer oli äsja plehku pannud. Terve hommikupooliku oli pererahvas koera mööda linna taga otsinud. Parasjagu tegeletigi kadumiskuulutuste valmistamisega.  Mis siis ikka, Karel pani oma koti kokku ja läks järgmise ukse taha. Rääkis kadunud koerast muidugi sealselegi emale.  Ema ütles, et üks võõras koer on nende tagaaias kinni juba mitu tundi. Üllatus-üllatus, oligi sama koer. Koer oli pahandust teinud ja naabrite jänese maha murdnud. Nii lahendasgi Karel müsteeriumi ja aitas neljajalgse sõbra taas koju.
Johan sattus sel nädalal mitmete samasooliste vanematega pere juurde. Lisaks sellele, et nii mõnedki meeldivad härrad teda õhtusöögile kutsusid, kohtas ta ka naispere, kes võttis kellalt täpselt aega, et Johan oma lubatud viieminutilise presentatsiooniga ikka aja sisse jääks. Ei mingit pinget…
Teisipäeval avastas Anne-Mai juhuslikult, et auto rehviga on midagi valesti. Blondiinina on vahel raske aru saada, kas sellisega võib teekonda jätkata või mitte, sinnamaani polnud ju midagi juhtunud. Töötas siis päeva lõpuni ja pärast lühikest vestlust isaga oli loomulikult selge,  et sellisega on ohutum mitte jätkata. Mis siis ikka, järgmisel hommikul tuli suund võtta rehvivahetusse. Sealsed härrad olid abivalmid ja valmis kõik rehvid kohe ära vahetama. Õnneks oli Anne-Mail natuke taipu ja kahekordset auto eest väljakäidud hinda ta rehvide eest tasuma ei hakanud.
Auto korda tehtud, alustasid neiud keset nädalat pikemat teekonda tagasi Meridiani. Tööpõld Idaho põhjaosas sai selleks korraks lihtsalt otsa. Nüüd on neiud tagasi stardipaigas.

Suvi veereb iga päevaga lõpu poole. Finiš ei ole enam kaugel.
Imelist nädalat!
Anne-Mai, Kristi, Johan, Karel ja Andre2018 Karel w09 12018 Karel w09 22018 Karel w09 32018 Karel w09 4