Katre Tamme org Texases w10

Ott: Kohtasin üli lahedat vanameest, kes käis raamatuid müümas 60 aastat tagasi umbes. Ta müüs piibleid ja nad sõitsid volkswagenitega ringi rääkis, kuidas ütlesid ainult pere tuttava ja juba osteti. Talle maksti 10 dollarit pennides. Ja migid sellised lahedad juhused. Oli lahe kohtata teda ja tema oli õnnelik et firma ikka teeb seda.

 

Erik: Läksin poistele järgi esmaspäeval, korjasin nad peale ja hakkasin parklast minema sõitma. Siis äkitselt käis pauk ja avastasin, et olin sõitnud kõnnitee saare peale, auto oli põhjaga kinni jäänud. 😀 😀 😀 Poisid lükkasid selle saarelt maha.

Sitdowni ajal tuli 6aastane poiss porchi peale ja ütles: “My dad doesn’t torture me.”

Koputasin uksele, mees vastas ja ütles tagasi tulla. Küsisin: “Millal on hea aeg?”, mille peale ta vastas: “You are ruining your salesmanship.”

 

Annika: Eile kohtasin ühte vanaisa, kelle naine ei olnud raamatutest huvitatud. Töötasin edasi ja ühel hetkel vaatan what tüüp ootas mind vihma käes tänaval, seat jumal ütles talle, et ma tulen sealt kaudu tagasi ja tahtis minuga koos palvet lugeda. See oli väga huvitav kogemus. 😀

Advertisements