Karel Tiigemäe org Idahos w11

Good morning!

Ongi aeg viimaseks uudiskirjaks. Vaid üks töönädal on jäänud. Viimasest töönädalast võtame maksimumi ja töötame kaheksa päeva järjest. Lõpuspurt!!!
Sel korral saime kogu tiimiga kokku Kristi, Kareli ja Anne-Mai peakorteris. Pidasime ühe tõsisema koosoleku ja pärast seda läksime koos Applebee söögikohta energiat varuma.
Selle nädala auhinnad:
Pikim tööpäev Andre
Enim koputusi Anne-Mai
Enim raamatute näitamisi Andre
Enim mahaistumisi ja online toodete registreerimisi Kristi
Kõik tegid seekord laupäevast eriti pika tööpäeva. Tubli!
Karel istus sel nädalal koos ühe emaga, kes oli juba raha välja otsinud ja valmis raamatud ära ostma, kui äkitselt kostus hääl nutika uksekella seest, mis küsis ema käest, kas ta tõesti kavatseb need raamatud osta. Tuli välja, et militaarasutuses töötav isa oli terve aja tegevust uksekella kaamerast jälginud. Seejärel pani ema oma rahakoti tagasi käekotti ja ost jäigi sooritamata. Vahest juhtub ka nii.
Muide, Karel sattus sel nädalal ka liivatormi keerisesse. Päris ekstreemne! Tulekahjudest tekkinud suits katab endiselt tervet Meridiani linna. Suve alguses paistsid kaugustes mäed, aga enam ei ole need nähtavad. Johanilegi kirjutas üks klient, et tulekahju on nende peres teinud laastava töö. Karm kliima.
Selleks korraks kõik.
See you soon!
Andre, Anne-Mai, Kristi, Karel, Johan

2018 Karel w11 12018 Karel w11 32018 Karel w11 2
Advertisements